1. Przypominamy, że Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu przyjmuje zgłoszenia nowych kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć formację i studia przygotowujące do sakramentu kapłaństwa. Chętni mogą zgłaszać się osobiście w siedzibie Seminarium Duchownego w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 6. Możliwy jest także kontakt telefoniczny (tel. 511 413 002), bądź mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  2. Dzisiaj o godzinie 16.3o Nabożeństwo do Najśw. Serca PJ.
  3. W środę św. o godz.17.3o Nowenna do św. Józefa, a o godz. 20.oo w kościele klasztornym nabożeństwo fatimskie
  4. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  5. Przez triduum, przygotowujemy się do uroczystości św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. W sposób szczególny uczniów klas VI -VIII zapraszamy w piątek na Msze św. o godz. 18.00. W sobotę na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas II-V. Natomiast dzieci z klas 0 - I zapraszamy w niedzielę na Msze św. o godz. 10.30. Na tej Mszy poświęcimy tornistry i przybory dzieciom z klas I.
  6. Dzisiaj w Markowej beatyfikacja Rodziny Ulmów. Wydarzenie to będzie transmitowane przez TVP. Zachęcamy do duchowej łączności.
  7. 14 września ur. Podwyższenia Krzyża św., odpust i pielgrzymka indywidualnie na św. Krzyż
  8. Natomiast w piątek 15 września, w ramach odpustu, od godz. 20.00 odbędzie się na św. Krzyżu Międzydiecezjalne czuwanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd w piątek o godz. 18.30. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie
  9. 16 września III Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Zapraszamy do indywidualnego wyjazdu.
  10. Bóg zapłać Strażakom z Szymanowic Dolnych i Klimontowa oraz wszystkim, którzy czynnie angażowali się w pieszą pielgrzymkę do Sulisławic.
  11. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła, za kwiaty i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.oo, o pomoc prosimy mieszkańców Pęchowca
  12. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe.
  13. W przyszła niedzielę taca na cele remontowe.
  14. Spotkania ministranckie w sobotę o godz. 10.30. Zapraszamy lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  15. Wszystkich chętnych do wielbienia Pana Boga śpiewem, w sobotę o godz. 9.30 zapraszamy na próbę scholi.