1. Dzisiaj o godzinie 16.30
  2. W przyszłą niedzielę w klasztorze Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Jest to szczególna okazja do wdzięczności MB za Jej obecność wśród nas i za łaski, jakie przez Jej pośrednictwo na nas spływały i spływają. Msze Św. w klasztorze będą o godz. 9.00, 10.30 i o 12.00 Suma odpustowa. Msza św. o 7.00 i 17.00 i nabożeństwo Różańcowe w kościele.
  3. W sposób szczególny na Msze św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci I-Komunijne, którym zostaną poświęcone różańce, a na 12.00 zapraszamy wszystkie KŻR i Róże Rodziców modlących się w int. dzieci. Rodziców modlących się w intencji swoich dzieci, prosimy o przyniesienie czerwonej róży w duch wdzięczności za otrzymane łaski.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami uczniów klasy 8 wraz z kandydatami do bierzmowania.
  5. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  6. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja.
  7. W sobotę 7 października przypada diecezjalna pielgrzymka KŻR do Włostowa. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii lub zakrystii.
  8. 8 października w Sandomierzu zakończenie obchodów 800-lecia urodzin bł. Wincentego Kadłubka. Już dziś zachęcamy do udziału w tych uroczystościach. Do przyszłej niedzieli można się zapisywać na wspólny wyjazd
  9. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na cele remontowe.
  10. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 prosimy o pomoc mieszkańców Pęchowca.
  11. Dbajmy o porządek na cmentarzu. Śmieci sortujmy i wrzucajmy w odpowiednie miejsca.