1. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Teresy z Avila. W naszej parafii odpust. Jest to święto całej wspólnoty parafialnej. Wszystkie Msze św. w kościele parafialnym. Na sumie modlić się będziemy w intencji Nauczycieli i Wychowawców z okazji Dnia Edukacji.
  2. W piątek o godz. 19.00 zapraszamy do klasztoru na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie
  3. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do św. Józefa
  5. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożegoi adoracja do Nabożeństwa.
  6. W przyszłą niedzielę składka na cele remontowe.
  7. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Przez ofiary składane do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierajmy zdolną młodzież pochodzącą z biednych rodzin.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i klasztoru. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców Pęchowa
  9. Składając kartki wypominkowe prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.
  10. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza, ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach: szkło i plastik do kontenerów, a pozostałe śmieci do boksu.