1. Przeżywamy Dzień Papieski. Przez ofiary składane po Mszach św. do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspieramy zdolną młodzież pochodzącą z biednych rodzin.
  2. Codziennie o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej
  3. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
  4. W środę z okazji święta św. Łukasza Ewangelisty – zapraszamy do modlitwy w int. Służby Zdrowia.
  5. W środę nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do św. Józefa
  6. W czwartek o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
  7. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie formacyjne uczniów klas 7 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania
  8. Bóg zapłać za ofiarę indywidualne na cele remontowe
  9. W sobotę na godz. 9.00 o pomoc w sprzątaniu kościołów prosimy mieszkańców Pęchowa.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Piotra Karę, który obecnie pracuje w Kazachstanie.
  11. W przedsionku kościoła są kartki wypominkowe. Składając je prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.
  12. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza, ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach.