1. Dziś i przez cały listopad o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe
    za zmarłych
    , z wypominkami z poszczególnych ulic:
  • Poniedziałek    ul. Zysmana, Krakowska i Reymontowska
  • Wtorek             ul. Ogrodowa, Gęsia, Nikisiołka
  • Środa               ul. Osiecka, Żeromskiego, Partyzantów i Tylna
  • Czwartek         ul. Sandomierska, Wyspiańskiego i Szkolna
  • Piątek               ul. Rynek, Opatowska, Kościelna, Strażacka
  • Sobota             ul. Ossolińska, Słoneczna, Asnyka, Staffa i Norwida, Armii Krajowej, Mały Rynek i Studzienna
  1. Podczas kwesty na cmentarzu zebrano kwotę 9815zł. Serdeczne Bóg zapłać Stowarzyszeniu „Wspólne Dobro” za zorganizowanie tej kwesty, Kołu Gospodyń Wiejskich „Klimontowianki” za piękne kwestowanie w dni 29.10. i wszystkim, którzy kwestowali 1.11, w tym szczególnie młodzieży i ich opiekunom.
  2. W naszej diecezji, codziennie inna parafia modli się szczególnie o powołania kapłańskie. W naszej parafii będziemy czynić to w poniedziałek. Dlatego zachęcamy do modlitwy, w tej intencji, indywidualnie, ale również we wspólnie. Po Mszy św. wieczorowej adoracja do godz. 19.00 i okazja do prośby, aby nie brakowało szafarzy sakramentów św.
  3. W czwartek o godz. 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja
  4. W sobotę przypada święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msza św. o godz. 7.00; 9.00; 12.00 i 17.00. W szczególny sposób zapraszamy na Msze św. za Ojczyznę o godz. 12.00.
  5. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Pęchowa.
  6. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe.