1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc „Kościołowi w potrzebie”
  2. Przez cały listopad o godz. 16.3o Różaniec za zmarłych, z wypominkami z poszczególnych miejscowości:
  • Poniedziałek     Przybysławice i Rogacz
  • Wtorek             Górki, Kozinek
  • Środa                Szymanowice Dolne i Górne, Zagaje
  • Czwartek          Borek, Byszówka i Kępie
  • Piątek               Adamczowice, Pęchowiec i Kroblice
  • Sobota              Góry Pęchowskie i Pęchów
  1. W środę różaniec wypominkowy połączony z nowenną do św. Józefa
  2. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Również w czwartek na Mszy św. wieczorowej spotkanie z uczniami klas VII przygotowującymi się do bierzmowania
  4. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Pęchowa.
  5. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe
  6. W przyszłą niedzielę składka na cele remontowe.
  7. Robiąc porządki na grobach bliskich, nie zaśmiecajmy cmentarza. Wyrzucając chryzantemy oddzielmy doniczkę od kwiatu i śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach. Tradycyjnie po przekwitnięciu i po przymrozkach będziemy zbierać chryzantemy aby obniżyć koszt wywozu śmieci z cmentarza.