1. Dzisiaj o 1630 nabożeństwo do NSPJ.
  2. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
  3. W dni powszednie Adwentu o godz. 625 godzinki, a o godz. 645 roraty. Serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitewnego czuwanie.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczorowej, wystawienie i godzinna, prywatna, adoracja Najśw. Sakramentu
  5. W środę o 163o Nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W piątek rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.
  8. W przyszła niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30; 12.00. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnego stołu łamiąc się opłatkiem. Zachowajmy jej religijny charakter według załączonej przy opłatkach ulotki. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i abstynencję od napojów alkoholowych. O godz. 2400 zapraszamy na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na środki czystości. O pomoc w piątek na godzinę 900 prosimy parafian z Gór Pęchowskich.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane z racji roznoszenia opłatków. Bóg zapłać również wszystkim, którzy opłatki roznosili. W zakrystii, kancelarii i na plebanii można jeszcze otrzymać opłatki.