1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Afryki
  2. Dziś o 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W środę o godz. 1630 nowenna do Św. Józefa.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca
  5. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.00 zapraszamy KŻR, AK, Bractwo św. Józefa i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne
  6. W piątek przed południem odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. O godz. 16.00 spowiedź I-piątkowa, a o godz. 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci i dorosłych. O godz. 18.oo zapraszamy na Drogę Krzyżową młodzież i tych, którzy dłużej pracują.
  7. W sobotę o godz. 16.00 nabożeństwo I-sobotnie.
  8. W sobotę 2 marca, o godz. 10.00 w salce obok kościoła rozpoczną się katechezy uzupełniające dla młodzieży, która z różnych powodów nie uczęszczała lub nie uczęszcza na katechizację szkolną. Katechezy będą się odbywały przez dwie soboty w każdym miesiącu.
  9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na środki czystości. W sobotę na godzinę 900 o pomoc prosimy mieszkańców Zagajów.
  10. Bóg zapłać za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza z Przybysławic.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu z ul. Opatowskiej.
  12. Rozliczając podatek za 2023 rok prosimy o przekazanie 1,5% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru. PIT-y do rozliczenia można przynosić w poniedziałki i w piątki od 09.00 do 11.00