1. Naszą radość ze Zmartwychwstania będziemy przeżywać przez cały Oktawę, tzw. Biały Tydzień. Jutro poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w porządku niedzielnym.
  2. Z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  3. W przyszłą niedzielę zakończenie Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, a zarazem Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj i jutro o 16.45, a przez cały tydzień, o godz. 15.00 nowenna przed tą uroczystością.
  4. Od wtorku Msza św. wieczorowa w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00, a niedzielna Msza św. o godz. 10.30 od przyszłej niedzieli w kościele klasztornym.
  5. We wtorek kolejna rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  6. W środę o godz. 1730 nowenna do św. Józefa.
  7. W czwartek. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  8. Bóg zapłać wszystkim osobom zaangażowanym w piękny wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego, za dekoracje kwiatowe, pomoc przy wykonaniu dekoracji w klasztorze, a Akcji Katolickiej za wystrój kwiatowy w Klasztorze
  9. Bóg zapłać wszystkim angażującym się w liturgię Triduum Paschalnego i Rezurekcji.
  10. Bóg zapłać za pomoc sprzątaniu kościołów. W sobotę na godzinę 900 o pomoc prosimy mieszkańców Szymanowic Dolnych.
  11. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii; z Byszówki
  12. W dniach od 2 do 14 kwietnia w naszej diecezji będziemy obchodzić Dni Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na plakacie.
  13. Bóg zapłać za wszystkie życzenia, jakie otrzymaliśmy od instytucji i stowarzyszeń z terenu Gminy i powiatu, oraz od osób prywatnych. My ze swej strony zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.