1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. O godz. 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chciejmy i my świadczyć miłosierdzie naszą modlitwą i czynem, zgodnie z uczynkami miłosierdzia, co do duszy i co do ciała.
  2. Dzisiaj swoje święto patronalne obchodzi „Caritas”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na „Caritas”.
  3. Jutro obchodzimy Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.30 i 18.00
  4. W środę o godz. 30 nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek o godz. 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu
  6. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie dzieci I-Komunijnych wraz z rodzicami.
  7. W przyszła niedzielę po Mszy św. wieczorowej spotkanie z uczniami klas VII i VIII przygotowującymi się do bierzmowania i ich rodzicami
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na środki czystości. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Szymanowic Dolnych.
  9. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w odpowiednim miejscu.