1. Dziś o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Codziennie w dni powszednie o godz. 15.00 w kościele odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia. Łączmy się duchowo z modlącymi się i wspólnie prośmy o Boże Miłosierdzie.

3. W środę przypada Zwiastowanie NMP. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 6.30 i 17.00

4. Zachęcamy do Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitwy można dołączyć dowolnie wybrane dodatkowe postanowienia. Deklaracje są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła, a uroczyste przyrzeczenie tej adopcji nastąpi w środę na Mszy św. o godz. 17.00.

5. W środę o godz. 16.00 zapraszamy na nowennę do św. Józefa.

6. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W PIĄTEK DROGI KRZYŻOWEJ NIE BĘDZIE!

8. W tym roku nie będzie zorganizowanej jak w latach ubiegłych, spowiedzi w sobotę przed Niedzielą Palmową. Dlatego zachęcamy do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pojednania.

9. O pomoc w sobotę na godzinę 9:00 prosimy mieszkańców Szymanowie Dolnych.

10. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne, rozprowadzane przez „Caritas” z który dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.

11. Rozliczając podatek za 2019 rok prosimy o przekazanie 1% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru. 1% mogą przekazać także emeryci i renciści. PIT-y do rozliczenia można przynosić w poniedziałki od 16.00 do Mszy św. i po Mszy św. oraz we wtorki od 10.00 do 12.00.