1. Naszą radość ze Zmartwychwstania będziemy przeżywać przez całą Oktawę, Biały Tydzień. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w porządku niedzielnym. Aby umożliwić uczestnictwo we Mszy św. większej liczbie parafian, również jutro i w przyszłą niedzielę w klasztorze będą odprawiane Msze św. o godz. 9.00; 10.30, i 12.00. Prosimy o wyrozumiałość jeżeli trzeba będzie przejść z kościoła do kościoła.

2. Z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Zgodnie z najnowszymi zarządzeniami aż do 19 kwietnia we Mszy świętej lub innym obrzędzie religijnym, może uczestniczyć jednocześnie nie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

4. W przyszłą niedzielę zakończenie Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, a zarazem Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj i jutro o 16.45, a przez cały tydzień o godz. 15.00 nowenna przed tą uroczystością.

5. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.

6. W czwartek. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Bóg zapłać siostrom oraz panu Markowi Skurskiemu za wykonanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego, a GOK-wi za oświetlenie.

8. Bóg zapłać wszystkim angażującym się w liturgię Triduum Paschalnego i Rezurekcji.

9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 09.00 prosimy mieszkańców Szymanowie Dolnych.

10. Bóg zapłać za wszystkie życzenia jakie otrzymaliśmy od instytucji i stowarzyszeń oraz od osób prywatnych. My ze swej strony zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.