1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. O godz. 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chciejmy i my świadczyć miłosierdzie naszą modlitwą ale również i czynem.

2. Od poniedziałku zmieniają się zasady uczestnictwa we Mszach św. i obrzędach liturgicznych. Zgodnie z nimi w naszej świątyni, we Mszy św. będzie mogło uczestniczyć jednorazowo 65 osób z zachowaniem odpowiednich odległości, tj. min. 2 metry i z obowiązkiem zakrywania ust i nosa. Msze święte będą sprawowane tylko w kościele parafialnym św. Józefa.

3. Codziennie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek uroczystość św. Wojciecha. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.

5. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.

6. Zachęcamy do włączenia się codziennie o godz. 20.30 w ogólnopolską modlitwę różańcową w intencji ustania epidemii.

7. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Byszówki.

8. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w odpowiednim miejscu.