1. Zgodnie z nowymi zasadami we Mszach św. i obrzędach liturgicznych. Zgodnie z nimi w naszej świątyni, we Mszy św. będzie mogło uczestniczyć jednorazowo 65 osób z zachowaniem odpowiednich odległości, tj. min. 2 metry i z obowiązkiem zakrywania ust i nosa. Msze święte będą sprawowane tylko w kościele parafialnym św. Józefa.

2. W przyszłą niedzielę 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Naszej Ojczyzny. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny. Ponieważ, niedziela wielkanocna nie dopuszcza tej uroczystości, została ona przeniesiona liturgicznie na sobotę. Zapraszamy na Mszy św. w intencji Ojczyzny w sobotę o godz. 12.00.

3. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj, który w sposób szczególny jest poświęcony Matce Bożej. Oddajemy Jej cześć przez nabożeństwa majowe. W dni powszednie majówki o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 16.30. Zadbajmy o kapliczki i krzyże przydrożne i starym zwyczajem śpiewajmy przy nich majówki.

4. W tym tygodniu przypada, I piątek i I sobota miesiąca.

5. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek ze względu na ograniczenia związane z epidemią korona wirusa odwiedzin chorych nie będzie.

7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w piątek na godz 9.00 prosimy mieszkańców Byszówki.